Włókniarz Ośrodek Wypoczynkowo Rehabilitacyjny

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Nasze gabinety wyposażone są w profesjonalne i nowoczesne urządzenia. Możesz skorzystać z konsultacji medycznej, a następnie zdecydować się na zabieg, który zostanie wykonany przez lekarza specjalistę.

medycyna estetyczna

Rodzaje wykonywanych zabiegów:

 • Secret rf
  mikroigłowy system frakcyjnego rf

  Innowacyjne i zaawansowane technologicznie, medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania.
  Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz niwelowania rozstępów. Nie wymaga okresu rekonwalescencji.

 • Metaterapia dermatude
  nowa metoda odmładzania, nawilżania i odnowy skóry

  Unikalny zabieg z fantastycznymi rezultatami, wykorzystujący wiedzę, technologię i naukę opatentowaną w holenderskim laboratorium NC. Metaterapia jest najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą odmładzania w zakresie inwazyjnych zabiegów. Charakteryzuje się podwójną funkcją aktywną: kontrolowane mikronakłuwanie aktywuje naturalną regenerację skóry oraz podaje odpowiednią ilość składników do tej warstwy skóry, w której są one najbardziej aktywne.

 • Derma oxy
  odmładzająca infuzja tlenowa

  Bezinwazyjne, bezbolesne odmłodzenie skóry i nawilżenie na poziomie komórkowym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla botoxu.

 • Kriolipoliza coolshaping
  selektywne zamrażanie tkanki tłuszczowej

  Kriolipoliza to nowa, bezinwazyjna technologia, która za pomocą niskich temperatur selektywnie i stopniowo prowadzi do redukcji podskórnego tłuszczu. Coolshaping dostarcza optymalną ilość energii zimna, aby doprowadzić do redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym wymodelować kontury ciała. Podczas zabiegu skóra chroniona jest przed odmrożeniem, a zimno oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową. W końcowym etapie tłuszcz w leczonym obszarze jest elimminowany przez naturalny proces metabolizmu.