WŁÓKNIARZ OŚRODEK WYPOCZYNKOWO REHABILITACYJNY

AKTUALNOŚCI, WYDARZENIA · OFERTY, PROMOCJE HOT

XXVIII Komeda Jazz Festiwal

EKO Maniacy poszukiwani

"W imieniu Domu Kultury i organizatorów Festiwalu zapraszamy serdecznie na jego ustecką odsłonę. W sobotę, 15 października 2022r., odbędzie się koncert K. Pumy Piaseckiego & A. Wendta - "We See the Light 59/62".
Koncert zaplanowano na godzinę 19.00. Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w kasie DK. [...]"

źródło: www.ustka.pl

22.9.2022


EKO Maniacy poszukiwani!

EKO Maniacy poszukiwani

"Już po raz czwarty, wspólnie ze Stowarzyszeniem „Alpha Team”, zapraszamy na EKO Spływ Rzeką Słupią. Wydarzenie odbędzie się 18 września, zapisy już ruszyły!
W spływie organizowanym przez Stowarzyszenie „Alpha Team” ze środków budżetu Miasta Ustka mogą brać udział wszystkie osoby pragnące aktywnie spędzić czas wolny, pod warunkiem zobowiązania się do przestrzegania regulaminu. [...]"

źródło: www.ustka.pl

1.9.2022


Święto Bursztynu

Święto Bursztynu

"Burmistrz Miasta Ustka Jacek Maniszewski oraz Muzeum Bursztynu zapraszają na wydarzenie pn.: Święto Bursztynu i Jarmark Bursztynowy.
Wydarzenie po raz pierwszy zagości na usteckiej promenadzie i trwać będzie w dniach 23 – 28 sierpnia br. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

22.8.2022


Ustka bije Rekord Polski

Ustka bije Rekord Polski

"20 sierpnia pobijamy Rekord Polski!
Weź swoją drugą połówkę i spotkajmy się na Promenadzie miejskiej w Ustce przy Plaży Wschodniej. [...]"

źródło: www.ustka.pl

19.8.2022


Połów plażowy z użyciem niewodu

połów plażowy

"14 sierpnia 2022 roku o godzinie 10:00 Miasto Ustka zaprasza na inscenizację rybacką pn. Połów plażowy z użyciem niewodu. Inscenizacji towarzyszy wystawa, którą można obejrzeć na Promenadzie Nadmorskiej. Połowy z wykorzystaniem niewodów dobrzeżnych (sieci ciągnionych z brzegu) należą do najstarszych i najciekawszych metod rybołówstwa morskiego stosowanych na południowym wybrzeżu Bałtyku. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

10.8.2022


L♡VE Ustka Festival

LOVE Ustka Festival

"Największa fala muzyki pop porwie Was w środku tego lata! Już 19 i 20 sierpnia na najpiękniejszej plaży polskiego wybrzeża w Ustce, wystartuje L♡VE Ustka Festival. Od dzisiaj mówimy: Całujemy w Ustka! [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

8.8.2022


Dożynki Rybne - Święto Ustki

Dożynki Rybne

"W tym roku Dożynki Rybne – Święto Ustki, potrwają aż 3 dni! W trakcie dwóch pierwszych dni świętowania na usteckiej plaży obejrzeć będzie można dwie inscenizacje nawiązujące tematyką do tradycyjnego poławiania ryb z brzegu. Aktorzy w tradycyjnych strojach rybackich sprzed stulecia, przeniosą nas do Ustki z początku XX wieku. Ulicami miasta przejdzie „Fiszparada” prowadzona przez Ustecką Orkiestrę Dętą zapraszając wszystkich na ustecką promenadę i plażę, gdzie czekać będzie Jarmark Dożynkowy, koncerty szantowe i stoiska z daniami rybnymi. Szantowe utwory w wykonaniu zespołów: Kubryk, Handszpaki oraz Banana Boat w morskim stylu przygotują nas do drugiego dnia wydarzenia. W tym dniu czekają nas prawdziwe muzyczne atrakcje, które zagwarantuje legendarny zespół Golden Life oraz muzyczna gwiazda tj. zespół Lemon, który wykona przeboje, które wszyscy znają [...]"

źródło: www.ustka.pl

4.8.2022


Hip-hop na fali

Hip-hop na fali

"Już 6 sierpnia na terenie Promenady Nadmorskiej w Ustce, w tym także na usteckiej plaży, odbędzie się III edycja festiwalu „HIP-HOP Na Fali”, który w tym roku obejmuje koncerty aż trzech gwiazd rodzimej sceny hip-hopowej (Grubson, Lukasyno, Szymi Szyms), turnieje tańca break dance „Seaside Battle” i koszykówki ulicznej „Ustka 3X3 Basket Cup” oraz graffiti jam. Dzień wcześniej w Domu Kultury w Ustce odbędą się dodatkowo warsztaty breaking i graffiti oraz przegląd lokalnej sceny rapowej. Ponadto podczas całego wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na rehabilitację Kuby Chmielowca, rejestracja potencjalnych dawców szpiku – dzięki wolontariuszom Fundacji DKMS, a także pobór krwi za pomocą krwiobusa. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

1.8.2022


Koncert organowo-teatralny

Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

"Koncert organowo-teatralny Dominiki Chorosińskiej i prof. Andrzeja Chorosińskiego na zakończenie Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Ustce. [...]"

źródło: www.ustka.pl

1.8.2022


IV Zlot pojazdów wojskowych i grup

zlot pojazdów wojskowych

"Bunkry Blüchera Park Atrakcji i Rozrywki, organizator IV Zlotu Starych Pojazdów Wojskowych i Grup Rekonstrukcyjnych "Kierunek Ustka" zaprasza jutro 28 lipca (czwartek) na oficjalne otwarcie.
W ramach zlotu prezentowane będą stare pojazdy wojskowe oraz dynamiczne inscenizacje walk z okresu II wojny światowej. [...]"

źródło: www.ustka.pl

27.7.2022


Air Moves Gathering 2022

Air Moves Gathering 2022

"Air Moves Gathering 2022 czyli druga edycja największych międzynarodowych zawodów w dyscyplinie tricking w Polsce, które odbędą się 30.07.2022 na promenadzie w Ustce.
Czym jest tricking? To jedna z najbardziej widowiskowych i ekstremalnych form ruchu , która łączy w sobie elementy ze świata akrobatyki i sportów walki, a także tańca break dance i capoeiry.
Na AMG 2022 zobaczycie pojedynki najlepszych zawodników z kraju i Europy. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

25.7.2022


Sound of Gravity Ustka 2022

Sound of Gravity

"Noc, piaszczysta plaża w Ustce, jupitery, efekty specjalne, muzyka i ekstremalne widowisko jakiego jeszcze nie było! Tak prezentuje się czwarta edycja Sound of Gravity w Ustce, która będzie najbardziej spektakularną ze wszystkich dotychczasowych! Niespotykana dotąd na pokazach rowerowych pirotechnika i niesamowita otoczka sprawią, że adrenalina w organizmie widzów będzie na wysokich obrotach! [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

24.7.2022


Zapraszamy na wycieczki z przewodnikiem

Zapraszamy na wycieczki z przewodnikiem

"Z przyjemnością przypominamy, że przez całe wakacje odbywa się cykl wycieczek pod nazwą "Wtorki z Kapitanem Haase" i "Środy szlakiem usteckich legend". Zbiórka chętnych odbywa się w każdy wtorek i środę o godzinie 10:00 przed wejściem do Kościoła Najświętszego Zbawiciela w Ustce, przy ulicy Kościelnej 4. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

13.7.2022


Columbus Festiwal Wiatru Ustka 2022

columbus festiwal wiatru

"Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo. Tak określił miłość do awiacji wielki człowiek Renesansu Leonardo Da Vinci. I choć od tego momentu minęło mnóstwo czasu a człowiek podróżuje w kosmos to jednak podziw dla latających ptaków i maszyn skonstruowanych przez człowieka zawsze pozostaje ten sam. [...]"

źródło: visit.ustka.pl, www.ustka.pl

13.7.2022


Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce

Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce

"Tradycyjnie w trzeci weekend lipca, Ustka gościć będzie przedstawicieli ze swojego miasta partnerskiego Bielska-Białej. Na usteckiej promenadzie przez dwa dni królować będzie góralska muzyka, twórcy ludowi oraz specjały beskidzkiej kuchni regionalnej. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

11.7.2022


Ustecki festiwal latawców

Ustecki festiwal latawców

"Sznurek, dwa patyki, kawałek papieru czy innego lekkiego materiału – tyle wystarczy, by samemu stworzyć niepowtarzalne latawce. Przy odrobinie fantazji może to być najpiękniejszy podniebny eksplorator! Zabawny zwierzak, ulubiona postać z bajki, abstrakcyjna konstrukcja z masą wstążek… tutaj granicą jest tylko nasza wyobraźnia! Zapraszamy wszystkich – i małych, i dużych – do wspólnej zabawy. To będzie niezapomniany podniebny spektakl! Festiwal Latawców RMF FM w Ustce [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

8.7.2022


Festiwal Ulicznych Reakcji Artystycznych Ustka 2022

Festiwal Ulicznych Reakcji Artystycznych

"Serdecznie zapraszamy 2 lipca br. do Ustka na wydarzenie pod nazwą “FURA” (Festiwal Ulicznych Reakcji Artystycznych). Spektakle na ulicach miasta, nocne widowisko, żywe rzeźby już po raz trzeci zagoszczą na ulicach miasta. W tym roku zobaczymy Teatr Akt z Warszawy, Teatr Nikoli z Krakowa, Fundację Sztuki Ciała z Warszawy, która specjalnie dla nas sprowadza żywe rzeźby z Teatru Lutrek z UK oraz ze Słupska: Teatr Tęcza i Teatr Władca Lalek. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

27.6.2022


Grand Lubicz Festiwal Światła otwiera sezon wakacyjny 2022 w Ustce!

Grand Lubicz Festiwal Światła

"Dla spragnionych letnich wakacji i nietuzinkowych atrakcji – już 9 lipca Ustka zamieni się w nadmorskie królestwo wypełnione światłem, obrazem, kolorem, muzyką i pozytywną energią. Będzie to już trzecia edycja świetlnej przygody usteckiej. Zapraszamy do Ustki. [...]"

źródło: visit.ustka.pl

23.6.2022


Zapłać i korzystaj ze zniżek!

Zapłać i korzystaj ze zniżek

"Na wszystkich turystów i kuracjuszy, którzy uiszczą opłatę uzdrowiskową, czekają atrakcyjne rabaty. Karnet uzdrowiskowy dostępny jest u kwaterodawców, w Urzędzie Miasta i Centrum Informacji Turystycznej.
Karnet uzdrowiskowy otrzymują osoby (rodziny), które uiściły opłatę uzdrowiskową za pobyt w Ustce. [...]"

źródło: www.ustka.pl

21.6.2022


Festiwal Twórczości Ludowej EtnoBaltica / 1-3 lipca 2022, Ustka i Swołowo

Festiwal Twórczości Ludowej EtnoBaltica

"W tym roku już po raz czwarty, w Swołowie – stolicy krainy w kratę, odbędzie się Festiwal Twórczości Ludowej EtnoBaltica, wydarzenie kultywujące muzykę i tradycję ludową. To wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju festiwal na Pomorzu, którego organizatorem jest Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk. Dzięki współpracy dwóch samorządów – Gminy Słupsk i Miasta Ustka – inauguracja festiwalu odbędzie się 1 lipca na plaży w Ustce. [...]"

źródło: visit.ustka.pl

17.6.2022


Zapraszamy na Dni Morza

Zapraszamy na Dni Morza

"Wakacje tuż, tuż a to oznacza, że przed nami wydarzenie, które naszym gościom niezmiennie kojarzy się z ich początkiem. W sobotę 25 czerwca, serdecznie zapraszamy na usteckie Dni Morza, jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych imprez. Wydarzenie odbędzie się w okolicach Portu oraz na małej scenie na Promenadzie Nadmorskiej [...]"

źródło: visit.ustka.pl

14.6.2022


Informator turystyczny 2022

Informator turystyczny 2022

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

9.6.2022


Sezon kąpielowy start

Sezon kąpielowy start

"Od 1 czerwca na 100 mb usteckiej plaży działa już kąpielisko morskie. Na najbliższy weekend synoptycy zapowiadają znaczne ocieplenie – zapraszamy więc do kąpieli i plażowania! [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

31.5.2022


Wydarzenia letnie Ustka 2022

Wydarzenia letnie Ustka 2022

"Po długim okresie letargu, czasie kiedy zmuszeni byliśmy odwoływać koncerty i topowe wydarzenia, Ustka wraca z wydarzeniami letnimi ze zdwojona siłą. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

21.4.2022


Ustka dla aktywnych

Ustka dla aktywnych

źródło: visit.ustka.pl


Zasłuchaj się w Ustce

zasłuchaj się w Ustce

"O ucieczkach przez morze, O usteckich wakacjach Otto von Bismarcka, O zakochanym pastorze Schleiermacherze – to tylko niektóre z tytułów podcastów (audycji) na temat naszego miasta i jego najbliższych okolic, które powstały w tym roku. [...]"

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

17.11.2021


Aplikacja Visit Ustka z audioprzewodnikiem

Aplikacja Visit Ustka z audioprzewodnikiem

źródło: www.ustka.pl, visit.ustka.pl

15.7.2021


Ustka - zawsze atrakcyjna

Ustka - zawsze atrakcyjna

"Niektóre ośrodki turystyczne, latem tętniące życiem, po sezonie pustoszeją. Ustki to nie dotyczy – ma tyle do zaoferowania, że sezon trwa tu 365 dni w roku. [...]"

źródło: visit.ustka.pl


Ustka po sezonie

Ustka po sezonie

Poznaj uroki i magię Ustki po sezonie

Pobyty weekendowe, tygodniowe oraz dwutygodniowe w niskich cenach.
Szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, spa oraz rehabilitacyjnych, kuchnia zaspokajająca gusta wymagających klientów, profesjonalna obsługa oraz bardzo miła atmosfera.

tel. zapytaj o szczegóły

1.9.2021