OŚRODEK WYPOCZYNKOWO REHABILITACYJNY

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Nasze gabinety wyposażone są w profesjonalne i nowoczesne urządzenia. Możecie Państwo skorzystać z konsultacji medycznej, a następnie zdecydować się na zabieg, który zostanie wykonany przez lekarza specjalistę.

Rodzaje wykonywanych zabiegów:

 • Secret RF
  Mikroigłowy system frakcyjnego RF.

  Innowacyjne i zaawansowane technologicznie, medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania.
  Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz niwelowania rozstępów. Nie wymaga okresu rekonwalescencji.

  czytaj więcej...

 • Metaterapia Dermatude
  Nowa metoda odmładzania, nawilżania i odnowy skóry.

  Unikalny zabieg z fantastycznymi rezultatami, wykorzystujący wiedzę, technologię i naukę opatentowaną w holenderskim laboratorium NC. Metaterapia jest najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą odmładzania w zakresie inwazyjnych zabiegów. Charakteryzuje się podwójną funkcją aktywną: kontrolowane mikronakłuwanie aktywuje naturalną regenerację skóry oraz podaje odpowiednią ilość składników do tej warstwy skóry, w której są one najbardziej aktywne.

  czytaj więcej...

 • Derma OXY
  Odmładzająca infuzja tlenowa.

  Bezinwazyjne, bezbolesne odmłodzenie skóry i nawilżenie na poziomie komórkowym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla botoxu.

  czytaj więcej...

 • Kriolipoliza CoolShaping
  Selektywne zamrażanie tkanki tłuszczowej.

  Kriolipoliza to nowa, bezinwazyjna technologia, która za pomocą niskich temperatur selektywnie i stopniowo prowadzi do redukcji podskórnego tłuszczu. Coolshaping dostarcza optymalną ilość energii zimna, aby doprowadzić do redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym wymodelować kontury ciała. Podczas zabiegu skóra chroniona jest przed odmrożeniem, a zimno oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową. W końcowym etapie tłuszcz w leczonym obszarze jest elimminowany przez naturalny proces metabolizmu.

  czytaj więcej...

AKTUALNOŚCI, PROMOCJE

Wielkanoc w usteckim Włókniarzu
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę, która sprawi, iż te święta będą wyjątkowe.

Rodzinne ferie zimowe nad Bałtykiem
Tydzień wypoczynku już od 686 zł...

Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu
Wczasy seniora nie muszą być nudne... tydzień wypoczynku nad morzem w styczniu

DOMKI W OŚRODKU

W naszym ośrodku możesz wynająć DOMKI typu BUNGALOW. Komfortowe domki murowane w sąsiedztwie lasu i morza - 50m z pełnym węzłem sanitarnym i tarasem. Każdy domek składa się z 2 pokoi (5 miejsc noclegowych) typu studio. Możliwość grillowania.

KONTAKT

OŚRODEK WYPOCZYNKOWO REHABILITACYJNY
USŁUGI HOTELARSKIE
Włókniarz Ustka