OŚRODEK WYPOCZYNKOWO REHABILITACYJNY

medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Nasze gabinety wyposażone są w profesjonalne i nowoczesne urządzenia. Możecie Państwo skorzystać z konsultacji medycznej, a następnie zdecydować się na zabieg, który zostanie wykonany przez lekarza specjalistę.

Rodzaje wykonywanych zabiegów:

 • Secret RF
  Mikroigłowy system frakcyjnego RF.
  Innowacyjne i zaawansowane technologicznie, medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania.
  Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz niwelowania rozstępów. Nie wymaga okresu rekonwalescencji.

  czytaj więcej...

 • Metaterapia Dermatude
  Nowa metoda odmładzania, nawilżania i odnowy skóry.
  Unikalny zabieg z fantastycznymi rezultatami, wykorzystujący wiedzę, technologię i naukę opatentowaną w holenderskim laboratorium NC. Metaterapia jest najbezpieczniejszą i najbardziej naturalną metodą odmładzania w zakresie inwazyjnych zabiegów. Charakteryzuje się podwójną funkcją aktywną: kontrolowane mikronakłuwanie aktywuje naturalną regenerację skóry oraz podaje odpowiednią ilość składników do tej warstwy skóry, w której są one najbardziej aktywne.

  czytaj więcej...

 • Derma OXY
  Odmładzająca infuzja tlenowa.
  Bezinwazyjne, bezbolesne odmłodzenie skóry i nawilżenie na poziomie komórkowym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla botoxu.

  czytaj więcej...

 • Kriolipoliza CoolShaping
  Selektywne zamrażanie tkanki tłuszczowej.
  Kriolipoliza to nowa, bezinwazyjna technologia, która za pomocą niskich temperatur selektywnie i stopniowo prowadzi do redukcji podskórnego tłuszczu. Coolshaping dostarcza optymalną ilość energii zimna, aby doprowadzić do redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym wymodelować kontury ciała. Podczas zabiegu skóra chroniona jest przed odmrożeniem, a zimno oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową. W końcowym etapie tłuszcz w leczonym obszarze jest elimminowany przez naturalny proces metabolizmu.

  czytaj więcej...

Aktualności Promocje

Rodzinne ferie zimowe nad Bałtykiem
Tydzień wypoczynku już od 686 zł...

więcej

Poznaj uroki i magię Ustki po sezonie...
Pobyty weekendowe, tygodniowe oraz dwutygodniowe w niskich cenach

więcej

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu promującego nasz obiekt...

więcej

Domki
w ośrodku

W naszym ośrodku możesz wynająć DOMKI typu BUNGALOW. Komfortowe domki murowane
w sąsiedztwie lasu i morza - 50m z pełnym węzłem sanitarnym i tarasem. Każdy domek składa się
z 2 pokoi (5 miejsc noclegowych) typu studio. Możliwość grillowania.

Kontakt

zobacz

OŚRODEK WYPOCZYNKOWO REHABILITACYJNY
USŁUGI HOTELARSKIE

Włókniarz Ustka